Onder het ijs

by Christina Schwarz | Literature & Fiction | This book has not been rated.
ISBN: 9041406743 Global Overview for this book
Registered by wingAbelebib_OBCZwing of Broechem, Antwerpen / Anvers Belgium on 1/28/2024
Buy from one of these Booksellers:
Amazon.com | Amazon UK | Amazon CA | Amazon DE | Amazon FR | Amazon IT | Bol.com
This book is in the wild! This Book is Currently in the Wild!
1 journaler for this copy...
Journal Entry 1 by wingAbelebib_OBCZwing from Broechem, Antwerpen / Anvers Belgium on Sunday, January 28, 2024
Gedoneerd aan of geruild in de Abelebib. Van harte bedankt!

"Onder het ijs is de razendknap geschreven, pijnlijke ontleding van de menselijke impuls om geliefden te beschermen tegen onheil, tegen de waarheid en soms tegen zichzelf.
Deze indrukwekkende roman verhaalt over de onverbrekelijke banden tussen twee zusjes en de krachten die hen uiteendrijven, over de gevaren van te lang gekoesterde geheimen en de vernederende gevolgen wanneer de waarheid aan het licht komt.
Voor de lezers van Donna Tartt en Nicci French: een onvergetelijke, psychologische en spannende roman over verborgen waarheden. Over twee zusjes, twee baby's en een donkere nacht."

Released 1 mo ago (4/12/2024 UTC) at Abelebib - Boekenruilkast & OBCZ in Broechem, Antwerpen / Anvers Belgium

WILD RELEASE NOTES:

Dit boek gaat op zoek naar een nieuwe lezer via de planken van de Abelebib. Veel leesplezier!

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.