Bastion

by Stephen King | Horror | This book has not been rated.
ISBN: 8372983755 Global Overview for this book
Registered by imeretoo of Telford , Shropshire United Kingdom on 1/19/2022
Buy from one of these Booksellers:
Amazon.com | Amazon UK | Amazon CA | Amazon DE | Amazon FR | Amazon IT | Bol.com
1 journaler for this copy...
Journal Entry 1 by imeretoo from Telford , Shropshire United Kingdom on Wednesday, January 19, 2022
Polish Edition:
The Stand is a post-apocalyptic dark fantasy novel written by American author Stephen King and first published in 1978 by Doubleday.

Przerażająca wizja świata po zagładzie biologicznej. Najdłuższa i według powszechnych ocen najlepsza powieść w dorobku Stephena Kinga – apokaliptyczny thriller mistrza grozy. Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Zaczyna się niewinnie – od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia staje się masowym grobem. Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym postapokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru i podążyć własną ścieżką. W Ameryce podzielona ludzkość formułuje dwa obozy – wzorowaną na demokracji Wolną Strefę w Kolorado i brutalną dyktaturę w Las Vegas, rządzoną przez psychopatów i kryminalistów, w których epidemia obudziła wszystko, co najgorsze. Czy ci, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo, mają szansę w nieuniknionym starciu z ludźmi o najbardziej prymitywnych instynktach? Konfrontacja między siłami Dobra i Zła staje się nieunikniona.

Journal Entry 2 by imeretoo at Hadley Centre by the footbridge in Telford , Shropshire United Kingdom on Saturday, January 22, 2022

Released 4 mos ago (1/22/2022 UTC) at Hadley Centre by the footbridge in Telford , Shropshire United Kingdom

WILD RELEASE NOTES:

Left on the bench, Leegomery side of the footbridge.

Journal Entry 3 by imeretoo at Telford , Shropshire United Kingdom on Saturday, January 22, 2022
DZIĘKI ZA KSIĄŻKĘ.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.